Nowe Słowa na start 6. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Nowe Słowa na start 6. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej

nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 •  

 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Nowe Słowa na start 6. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej, nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń `NOWE Słowa na start!` dla klasy 6 zawiera zadania utrwalające umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego, a także polecenia ułatwiające zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich. Ćwiczenia są skorelowane z podręcznikiem `NOWE Słowa na start! 6`.

Poprzez liczne ćwiczenia o atrakcyjnej formie ułatwia rozwijanie umiejętności oraz utrwalanie wiadomości z zakresu nauki o języku.
Pozwala na utrwalanie poprawnej pisowni dzięki różnorodnym zadaniom ortograficznym.
Umożliwia kształcenie umiejętności z zakresu retoryki oraz pozwala ćwiczyć tworzenie wypowiedzi ustnych i pisemnych.
Dzięki zestawom zadań do tekstów literackich i publicystycznych uczy analizy zastosowanych środków językowych i stylistycznych, a także utrwala umiejętności retoryczne.
Zawiera odsyłacze do dodatkowych materiałów (teorii, wskazówek pomagających w rozwiązywaniu zadań, ćwiczeń oraz zasobów multimedialnych) w postaci kodów QR.
Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań Sprawdź, czy potrafisz zamieszczonych na końcu każdego rozdziału.
Skutecznie wspiera w systematycznym zdobywaniu wiedzy i umiejętności, dzięki czemu pomaga w przygotowaniu do egzaminu po klasie 8.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Nowe Słowa na start 6. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej, nowa podstawa programowa - wyd. 2019
5/5 ( 1 ocena )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.