I Wonder Starter. Pupils Book Podręcznik + Interactive eBook - Bob Obee, Jenny Dooley Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

I Wonder Starter. Pupil`s Book Podręcznik + Interactive eBook

podręcznik

I Wonder Starter. Pupil`s Book Podręcznik + Interactive eBook - opis produktu:

Podręcznik (Pupils Book) został zaprojektowany tak, aby podobać się dzieciom i jednocześnie sprawić, żeby zaangażowały się w naukę języka angielskiego. Nowe słowa i zwroty są prezentowane w przejrzysty i efektywny sposób poprzez żywe dialogi, piosenki, rymowanki, gry i teksty do słuchania. Nacisk został położony na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, kształcenie umiejętności emocjonalnych i społecznych, a także na rozwijanie małej motoryki. Podręcznik składa się z ośmiu modułów. W skład każdego wchodzi siedem lekcji. W podręczniku znajdują się także naklejki.

Do podręcznika dołączono Interactive eBook (płyta).

Interaktywny eBook to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego. Jest przeznaczony do samodzielnej pracy ucznia w domu (na komputerze). Dzięki niemu uczeń może wykonywać ćwiczenia w interaktywny sposób, co czyni naukę bardzo atrakcyjną. Ma także dostęp do ścieżek dźwiękowych, filmów, gier językowych i kwizów.

I Wonder Starter. Pupil`s Book Podręcznik + Interactive eBook pochodzi z wydawnictwa Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
I Wonder Starter. Pupil`s Book Podręcznik + Interactive eBook

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.