Historia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7 - Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Historia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7

podręcznik

Historia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7 - opis produktu:

Starannie zaplanowany układ treści

Na tym etapie nauki najważniejsze jest rozwijanie zainteresowania historią - nie tylko Polski, ale i innych państw. Między innymi za sprawą lekcji historii uczniowie potrafią dostrzegać związki przyczynowo-skutkowe i wyciągać wnioski na przyszłość. Dzięki treściom zawartym w tym tomie podręcznika uczniowie poznają historię Polski, Europy i świata - od kongresu wiedeńskiego aż do wybuchu II wojny światowej.

Wysokiej jakości materiał graficzny, starannie opracowane mapy, schematy, tabele, ilustracje i zdjęcia pomagają w zrozumieniu omawianych zagadnień.
Blok zadań `Sprawdź, czy potrafisz` po zakończeniu każdej lekcji to atrakcyjny sposób weryfikacji zdobytych umiejętności i wiadomości.
Wyeksponowane ważne terminy i definicje ułatwiają odnajdywanie i zapamiętywanie najważniejszych informacji.
Wyróżnienie na końcu lekcji najważniejszych informacji ułatwia syntezę wiedzy.

Historia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7 pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Historia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 910/4/2017.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Historia Podręcznik dla szkoły podstawowej klasa 7

4.4/5 ( 11 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.