Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej - Maria Pacholska, Wiesław Zdziabek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej


  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku. Dzięki treściom zawartym w podręczniku uczeń dowie się, jak wyglądała Polska i świat po I wojnie światowej, jaki był przebieg II wojny światowej i jak potoczyły się losy Polski i świata po jej zakończeniu. Pozna również najważniejsze zagadnienia dotyczące współczesnego społeczeństwa.
Podręcznik jest bogaty w teksty źródłowe, których stopień trudności jest dostosowany do możliwości intelektualnych szóstoklasisty. Każdy rozdział zawiera również podsumowanie najważniejszych treści oraz propozycje literatury uzupełniającej.Uczeń jest przygotowywany do odbioru i realizacji treści społecznych poprzez zamieszczanie po każdym temacie ćwiczeń zatytułowanych `Pracujemy razem`. Ich głównym celem jest przygotowanie ucznia do pracy w grupie i późniejszej pracy metodą projektu. Ważnym składnikiem podręcznika są zadania i pytania, które występują zarówno na zakończenie każdego rozdziału, jak i na zakończenie poszczególnych działów. Podręcznik ma starannie dobraną obudowę ilustracyjną, która ułatwia zrozumienie i zapamiętanie trudnych treści. Ilustracje są ściśle powiązane z treścią podręcznika, a sposób ich wykonania przemawia do wyobraźni dziecka i pozytywnie oddziałuje na jego emocje.

Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Historia i społeczeństwo. Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej jest częścią serii Ciekawi świata.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: