Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej - Maria Pacholska, Wiesław Zdziabek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej


podręcznik

Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku. Dzięki treściom zawartym w podręczniku uczeń dowie się, jak wyglądała Polska i świat po I wojnie światowej, jaki był przebieg II wojny światowej i jak potoczyły się losy Polski i świata po jej zakończeniu. Pozna również najważniejsze zagadnienia dotyczące współczesnego społeczeństwa.
Podręcznik jest bogaty w teksty źródłowe, których stopień trudności jest dostosowany do możliwości intelektualnych szóstoklasisty. Każdy rozdział zawiera również podsumowanie najważniejszych treści oraz propozycje literatury uzupełniającej.Uczeń jest przygotowywany do odbioru i realizacji treści społecznych poprzez zamieszczanie po każdym temacie ćwiczeń zatytułowanych `Pracujemy razem`. Ich głównym celem jest przygotowanie ucznia do pracy w grupie i późniejszej pracy metodą projektu. Ważnym składnikiem podręcznika są zadania i pytania, które występują zarówno na zakończenie każdego rozdziału, jak i na zakończenie poszczególnych działów. Podręcznik ma starannie dobraną obudowę ilustracyjną, która ułatwia zrozumienie i zapamiętanie trudnych treści. Ilustracje są ściśle powiązane z treścią podręcznika, a sposób ich wykonania przemawia do wyobraźni dziecka i pozytywnie oddziałuje na jego emocje.

Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Historia i społeczeństwo. Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej jest częścią serii Ciekawi świata.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Historia i społeczeństwo 6. Ciekawi świata. Podręcznik dla szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.