Historia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia - Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Historia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Historia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia - opis produktu:

Podręcznik dla uczniów szkoły branżowej I stopnia absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej.
Podręcznik Historia 2 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu.

Publikacja zawiera opis wydarzeń historycznych od okresu porozbiorowego do wydarzeń sprzed wybuchu II wojny światowej. Obejmuje tematy dotyczące I wojny światowej, dwudziestolecia międzywojennego i historii II Rzeczypospolitej. Obfituje w ilustracje, wykresy oraz sylwetki postaci związanych z prezentowanym okresem. Teksty źródłowe i mapy ułatwiają zrozumienie tematów, a ćwiczenia i polecenia utrwalają podstawową wiedzę z przedmiotu.

Podręcznik do historii, klasa 2, do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się 5 działów:
1. Sprawa polska w I. połowie XIX wieku
2. Ziemie polskie i ich mieszkańcy od połowy XIX w. do 1914 r.
3. I wojna światowa
4. Świat w okresie międzywojennym
5. II Rzeczpospolita

Historia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 2 po podstawówce / Historia. Historia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: szkoły branżowe I stopnia,  klasa 2 po podstawówce,  historia,  podręcznik
Wydawnictwo: Operon
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 208

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Historia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: