Historia 1. Ślady czasu. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Kufel Jakub, Ruchlewski Przemysław GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Historia 1. Ślady czasu. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Historia 1. Ślady czasu. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.

Podręcznik dla klasy 1 obejmuje dwie wielkie epoki historyczne - starożytność i średniowiecze. W naszych pracach nad nim wzięliśmy pod uwagę zalecenia sformułowane w podstawie programowej odnośnie do rekomendowanych sposobów przekazywania wiedzy historycznej: `Kluczowa wydaje się maksymalna personalizacja przeszłości i ilustrowanie omawianych zagadnień ikonografią i dokumentami audiowizualnymi, tak aby uczniowie mogli poznawać wydarzenia historyczne, jednocześnie je przeżywając.`

Zgodnie z tym zaleceniem nasz podręcznik wyposażyliśmy w różnorodne materiały graficzne, odpowiednio opracowane dydaktycznie, a jednocześnie przygotowane tak, aby historia była postrzegana przez uczniów jako ciekawa, barwna i emocjonująca dziedzina wiedzy.

W podręcznikach z serii Ślady czasu, które przygotowujemy do zreformowanego liceum i technikum, bierzemy pod uwagę zarówno potrzeby uczniów, którzy nie zamierzają zdawać matury z historii, jak i tych, którzy są szczególnie zainteresowani tym przedmiotem. Dla obu tych grup opracowujemy materiały, które będą ciekawe i atrakcyjne, a przede wszystkim zapewnią odpowiednią pomoc w nauce historii.

Historia 1. Ślady czasu. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Historia. Historia 1. Ślady czasu. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony jest częścią serii Ślady czasu. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1102/1/2020. Historia 1. Ślady czasu. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Historia 1. Ślady czasu. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3/5 ( 8 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  4
 • 2
  0
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.