Historia 1. Klasa 1. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Historia 1. Klasa 1. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Historia 1. Klasa 1. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik do historia część `Starożytność` został przygotowany dla uczniów klasy 1 liceów ogólnokształcących i techników na pierwszy semestr nauki. Zakres rozszerzony zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej w tym zakresie i skutecznie przygotować się do matury.

W publikacji skoncentrowano się na przestawieniu treści obowiązujących na egzaminie maturalnym w ciekawy i przystępny sposób. Zrozumiały dla młodzieży język narracji pomaga w przyswojeniu procesów historycznych z okresu starożytności. Autorzy wykorzystali bogate i różnorodne materiały źródłowe i ćwiczeniowe. Mapy i infografiki systematyzują wiedzę, a osie czasu wraz z licznymi poleceniami do tekstów uczą rozwiązania zadań egzaminacyjnych.

Podręcznik do historii dla klasy 1, zakres rozszerzony dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów:
1. Początek ludzkiej cywilizacji
2. Starożytna Grecja
3. Starożytny Rzym

Co znajdziesz w podręczniku Historia 1. Zakres rozszerzony?
- infografiki Tu działa się historia oraz Oni tworzyli historię ułatwiające przyswojenie wiedzy
- źródła historyczne oraz Opinie historyków uczące analizy, obudowane poleceniami
- chronologię dziejów po każdym dziale odzwierciedloną na osi czasu
- hasła na marginesach , zdjęcia z opisami tabele i mapy, niezbędne definicje wyróżnione kolorem, które pomagają lepiej zrozumieć opisywane zagadnienia
- inspirujące cytaty, rozbudzające ciekawość nauczanym przedmiotem
- ćwiczenia, pytania i polecenia na zakończenie lekcji
- podsumowania lekcji i blok z zadaniami maturalnymi po każdym dziale - Sprawdź, czy umiesz
- wskazówki Na tej lekcji wprowadzające do nowego tematu


Historia 1. Klasa 1. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Historia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1062/1/2019. Historia 1. Klasa 1. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Historia 1. Klasa 1. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.