Hello! Japoński. Błyskawiczny kurs obrazkowy. Poziom podstawowy A1 - Natalia Wajda SuperMemo World - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Hello! Japoński. Błyskawiczny kurs obrazkowy. Poziom podstawowy A1

podręcznik

Hello! Japoński. Błyskawiczny kurs obrazkowy. Poziom podstawowy A1 - opis produktu:

Opanuj błyskawicznie ponad 500 japońskich słów i zdań, zebranych w 5 działach tematycznych, aby porozumiewać się swobodnie w 51 podstawowych sytuacjach komunikacyjnych na poziomie A1.

Hello! Japoński to zawierająca 174 strony książka z obrazkowym kursem języka japońskiego do samodzielnej nauki słownictwa i wyrażeń przydatnych podczas podróży lub kontaktu z obcokrajowcami. Publikacja obejmuje również nagrania MP3 oraz ćwiczenia wspierane oryginalną metodą inteligentnych powtórek w serwisie i aplikacjach SuperMemo.

Działy tematyczne:
1.Podróż samolotem
2.W mieście - hotel, środki transportu, restauracja
3.Rozrywki i formy spędzania czasu wolnego
4.Problemy - w aptece, na policji, w podróży
5.Na plaży i na wycieczkach.

W książce znajdziesz:
- listy słów i zdań ze zdjęciami wspomagającymi zapamiętywanie
- ćwiczenia
- dialogi
- klucz odpowiedzi
- pismo kana ze znakami kanji i transkrypcję (romaji).

Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych w SuperMemo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek SuperMemo (w serwisie i aplikacjach SuperMemo). Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręcznika może odbiegać od materiału kursu w SuperMemo.com. W kursie mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książce. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują się na stronie SuperMemo.app.

SuperMemo.com to między innymi:
- indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, iOS), online i offline
- synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
- nagrania MP3
- rozpoznawanie mowy, które interpretuje Twoją odpowiedź i motywuje Cię do wypowiadania się na głos podczas wykonywania ćwiczeń
- oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Hello! Japoński. Błyskawiczny kurs obrazkowy. Poziom podstawowy A1 pochodzi z wydawnictwa SuperMemo World. Pomaga w nauce języka inneego.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  inne
Wydawnictwo: SuperMemo World
Oprawa: miękka
Ilość stron: 174

RECENZJE - Podręcznik - Hello! Japoński. Błyskawiczny kurs obrazkowy. Poziom podstawowy A1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Cokie

ilość recenzji:3

11-05-2021 01:23

Wow podoba mi sie że jets to jedna z niewielu książek jaka ma odrazu na stronie podaną zniżke,iż przy apru książkach zniżka pojawiała sie dopiero po wejściu z strony cenao. Co do podrecznika, jest bardzo dobry, moi uczniowie latwo uczą sie za jego pomocą, podoba ki sie że całość uczenia za pomocą tej książki nie jest uciążliwa i łatwo sie przyswaja. Taki kurs obrazkowy jest bardzo dobry do podstawowej nauki ponieważ ulatwia dalsza parace z językiem. Moi uczniowie są bardzi zadowoleni z korzystania z tych podreczników,są to iedne z lepszych z których korzystaliśmy. Podoba mnie sie tez to że można kupować to przez ceny hurtowe, jest to idealne rozwiązanie dla takich prywatnych szkół jak moja. Serdecznie polecam podręcznik.

Czy recenzja była pomocna?