Gramatyka i stylistyka 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum - Zofia Czarniecka-Rodzik WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gramatyka i stylistyka 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum

podręcznik

Gramatyka i stylistyka 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum - opis produktu:

Gramatyka i stylistyka. Język polski. Ćwiczenia to zbiór zadań i ćwiczeń utrwalających wiadomości z nauki o języku (z zakresu fleksji, składni i słowotwórstwa) oraz doskonalących tworzenie form wypowiedzi - zarówno znanych ze szkoły podstawowej, np. zaproszenie czy dedykacja, jak i wprowadzanych w gimnazjum, np. sprawozdanie czy rozprawka. Zawiera kilkaset ćwiczeń, zróżnicowanych pod względem rodzaju aktywności, stopnia trudności i rozbudowania. Szczególny nacisk został położony na ćwiczenie tworzenia form wypowiedzi. Zeszyt ćwiczeń został przygotowany z myślą o nauczycielach i uczniach korzystających z podręczników Gramatyka i stylistyka oraz Myśli i słowa - zakres materiału ćwiczeniowego pokrywa się z treściami teoretycznymi wprowadzanymi w 2 klasie w obu tych podręcznikach. Może też stanowić samodzielną publikację - ćwiczenia odpowiadają wymaganiom szczegółowym zawartym w Podstawie programowej przedmiotu język polski dla III etapu edukacyjnego, co gwarantuje ich uniwersalność.

Gramatyka i stylistyka 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Materiał przygotowano dla: Gimnazjum / Klasa 2 / Język polski. Gramatyka i stylistyka 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum jest częścią serii Gramatyka i stylistyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Gramatyka i stylistyka 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum

4.4/5 ( 7 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.