Gramatyka i stylistyka 3 język polski - Bożena Barańska, Danuta Kręźlewicz, Mariola Michalska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gramatyka i stylistyka 3 język polski

zeszyt ćwiczeń po gimnazjum

podręcznik

Gramatyka i stylistyka 3 język polski, zeszyt ćwiczeń po gimnazjum - opis produktu:

Nowy zeszyt ćwiczeń Gramatyka i stylistyka w wersji papierowej oraz elektronicznej na WSiPnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Zeszyt zawiera zadania odnoszące się do konkretnych wymagań podstawy programowej.

Zeszyt ćwiczeń jest podzielony na działy tematyczne:
-Składnia
-Fonetyka
-Słownictwo
-Formy wypowiedziKażde zadanie jest oznaczone stopniem trudności: łatwe, średnio trudne, trudne. Zeszyt ułatwia sprawdzenie wiedzy i umiejętności ukształtowanych podczas lekcji.

W drukowanym zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji zeszytu na WSiPet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl można? w trybie treningu? rozwiązywać ćwiczenia online. System sprawdzi je automatycznie, a wynik będzie dostępny od razu.

Dzięki zeszytom ćwiczeń w wersji papierowej i elektronicznej przygotowanie do lekcji, odrabianie pracy domowej, powtórki przed sprawdzianami stają się łatwiejsze. Nowe zeszyty ćwiczeń motywują do systematycznej pracy i poprawiania wyników, czyli nauka staje się bardziej skuteczna.

Gramatyka i stylistyka 3 język polski zeszyt ćwiczeń po gimnazjum, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Gramatyka i stylistyka 3 język polski, zeszyt ćwiczeń po gimnazjum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.