Geografia. Zeszyt ćwiczeń - PRACA ZBIOROWA WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Geografia. Zeszyt ćwiczeń (miękka)

nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

Geografia. Zeszyt ćwiczeń, nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

Zeszyt zawiera wiele zadań dotyczących relacji przyczynowo - skutkowych oraz czasowo-przestrzennych pomiędzy różnymi elementami i procesami zachodzącymi w środowisku geograficznym. Zadania oparte na schematach lub wykorzystujące tabele pomagają uczniom zrozumieć te relacje. Wiele zadań opartych na szczegółowych mapach, wykresach i diagramach umożliwia trenowanie umiejętności czytania i analizowania danych statystycznych oraz interpretacji map. Po każdym dziale znajduje się podsumowanie zawierające zadania różnorodnych typów sprawdzające wiedzę ucznia: uzupełnij tabelę, przyporządkuj, wpisz w lukę, prawda/fałsz, wymień. Zeszyt ćwiczeń przeznaczony na 60 godzin lekcyjnych. <BR><BR>Działy: <BR>1. Położenie i środowisko przyrodnicze Polski <BR>2. Ludność Polski <BR>3. Główne zagadnienia gospodarcze Polski <BR>4. Relacje między elementami środowiska geograficznego <BR>5. Własny region i mała ojczyzna.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Geografia. Zeszyt ćwiczeń, nowa podstawa programowa - wyd. 2019
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.