Geografia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia - Sławomir Kurek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image

Geografia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

podręcznik

Geografia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia - opis produktu:

Podręcznik dla uczniów szkoły branżowej I stopnia absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej.
Podręcznik Geografia 2 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu.
Autor w tym tomie realizuje treści z zakresu geografii społeczno-ekonomicznej w Polsce i na świecie. Diagnozuje kierunki rozwoju, przybliża zjawiska demograficzne oraz charakteryzuje gospodarkę, rolnictwo, przemysł i usługi. Publikacja zawiera liczne wykresy, dane statystyczne i grafiki ułatwiające przyswojenie wiedzy. Jej atutem jest przystępny język ułatwiający zrozumienie treści oraz jasno sprecyzowane polecenia do ćwiczeń.

Podręcznik do geografii, klasa 2, do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się 6 działów:
1. Rozwój społeczno-gospodarczy świata
2. Zagadnienia demograficzne i społeczne
3. Współczesne kierunki rozwoju gospodarczego w Polsce i na świecie
4. Rolnictwo, leśnictwo i rybołówstwo
5. Przemysł i budownictwo
6. Rola usług we współczesnej gospodarce

Geografia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 2 po podstawówce / Geografia. Geografia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Geografia 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.