Generacion 1. Zeszyt ćwiczeń do języka hiszpańskiego dla siódmej klasy szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Generacion 1. Zeszyt ćwiczeń do języka hiszpańskiego dla siódmej klasy szkoły podstawowej

podręcznik

  • Wydawnictwo PWN
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Generacion 1. Zeszyt ćwiczeń do języka hiszpańskiego dla siódmej klasy szkoły podstawowej - opis produktu:

`Generación 1. Materiały ćwiczeniowe do języka hiszpańskiego dla klasy 7` to bogaty zbiór różnorodnych - atrakcyjnie przygotowanych pod względem rozwiązań dydaktycznych - zadań językowych, które w pełni korelują z podręcznikiem `Generación 1`. Korelacja ta dotyczy zarówno treści, jak i stopnia trudności prezentowanych w materiałach ćwiczeniowych zadań i aktywności językowych.

Uczniowie znajdą tutaj ćwiczenia harmonijnie kształtujące wszystkie cztery sprawności językowe. Ćwiczenia te umożliwiają przede wszystkim powtórzenie i utrwalenie materiału lekcyjnego, w tym konsekwentną systematyzację poznanych na zajęciach szkolnych struktur leksykalno-gramatycznych.

Uczniowie odnajdą w ćwiczeniach m.in. zadania polegające na:
-tworzeniu krótkich dialogów
-redagowaniu prostych opisów
-łączeniu krótkich tekstów ze zdjęciami bądź piktogramami
-rozwiązywaniu krzyżówek
-odgadywaniu słów z rozsypanek literowych
-tłumaczeniu hiszpańsko-polskim i polsko-hiszpańskim

Ponadto w części zadań uczniowie zachęcani są do skorzystania z zasobów internetowych, by mogli tutaj poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę o języku hiszpańskim oraz byli w stanie odpowiednio ją zastosować w swoich odpowiedziach do zadań językowych zgromadzonych w materiałach ćwiczeniowych do podręcznika `Generación 1`.

Głównym celem materiałów ćwiczeniowych - zgodnie z założeniami podstawy programowej dla szkół podstawowych - jest kształcenie umiejętności sprawnego i skutecznego porozumiewania się w języku hiszpańskim przez uczniów, w szczególności w bliskich im sytuacjach życia codziennego.

Generacion 1. Zeszyt ćwiczeń do języka hiszpańskiego dla siódmej klasy szkoły podstawowej przygotowano w wydawnictwie PWN. Pomaga w nauce języka hiszpańskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Generacion 1. Zeszyt ćwiczeń do języka hiszpańskiego dla siódmej klasy szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.