Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP - Małgorzata Skura, Michał Lisicki WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP

podręcznik

Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP - opis produktu:

Matematyka w działaniu opisuje metody wprowadzania pojęć matematycznych w edukacji wczesnoszkolnej. Publikacja zawiera 173 propozycje zajęć z matematyki na pierwszy rok nauki.Autorami publikacji są: dr Małgorzata Skura (pedagog terapeuta) i Michał Lisicki (psycholog kliniczny, wychowawca i terapeuta).Główne atuty publikacji:
Scenariusze można połączyć z dowolnym programem nauczania.Zadania są podzielone na działy, co znakomicie ułatwi nauczycielowi znalezienie odpowiednich scenariuszy na każdym etapie nauki w ciągu roku szkolnego.Praca z zaproponowanym w książce materiałem pomoże uczniom lepiej zrozumieć nowe pojęcia matematyczne, których w pierwszym roku nauki jest dużo.W Matematyce w działaniu autorzy wyróżniają trzy poziomy wprowadzania pojęć:używanie konkretnych przedmiotów (np. klocków, kredek, kasztanów) do obrazowania sytuacji matematycznych,samodzielne wykonywanie prostych rysunków do zadań,posługiwanie się symbolami (liczbami i znakami matematycznymi).
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.