Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP - Małgorzata Skura, Michał Lisicki WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP

podręcznik

Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP - opis produktu:

Matematyka w działaniu opisuje metody wprowadzania pojęć matematycznych w edukacji wczesnoszkolnej. Publikacja zawiera 173 propozycje zajęć z matematyki na pierwszy rok nauki.Autorami publikacji są: dr Małgorzata Skura (pedagog terapeuta) i Michał Lisicki (psycholog kliniczny, wychowawca i terapeuta).Główne atuty publikacji:
Scenariusze można połączyć z dowolnym programem nauczania.Zadania są podzielone na działy, co znakomicie ułatwi nauczycielowi znalezienie odpowiednich scenariuszy na każdym etapie nauki w ciągu roku szkolnego.Praca z zaproponowanym w książce materiałem pomoże uczniom lepiej zrozumieć nowe pojęcia matematyczne, których w pierwszym roku nauki jest dużo.W Matematyce w działaniu autorzy wyróżniają trzy poziomy wprowadzania pojęć:używanie konkretnych przedmiotów (np. klocków, kredek, kasztanów) do obrazowania sytuacji matematycznych,samodzielne wykonywanie prostych rysunków do zadań,posługiwanie się symbolami (liczbami i znakami matematycznymi).

Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Nauczanie przedszkolne / 6-latki.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Galeria możliwości. Matematyka w działaniu WSiP

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.