Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej część 3. Wybrane zagadnienia statystyki. Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa - Andrzej Komosa Ekonomik - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej część 3. Wybrane zagadnienia statystyki. Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa

podręcznik

 • Wydawnictwo Ekonomik
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej część 3. Wybrane zagadnienia statystyki. Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa - opis produktu:

Wybrane zagadnienia statystyki. Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa.
Podręcznik do modułu `Wybrane zagadnienia statystyki. Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa` realizowanego w klasie III liceów profilowanych (profil ekonomiczno-administracyjny) w ramach bloku tematycznego `Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej`.
Zgodny z podstawą programową z dnia 26 lutego 2002 r. i programem nauczania dopuszczonym do użytku szkolnego przez MENiS (numer dopuszczenia: LP-EA/MENiS/2002.04.30).

Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu i wpisany do wykazu MENiS pod numerem 22/03.
(Patrz: Wykaz podręczników szkolnych przeznaczonych do kształcenia w zawodach i w profilach kształcenia ogólnozawodowego dopuszczonych do użytku szkolnego po dniu 1 stycznia 2002 r.)

Zawiera:
9 rysunków
58 tabel
50 przykładów
117 ćwiczeń i pytań kontrolnych
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej część 3. Wybrane zagadnienia statystyki. Analiza efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa
4.6/5 ( 19 ocen )
  5
  15
  4
  2
  3
  1
  2
  0
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.