Flash. Podręcznik do języka angielskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej - Jenny Dooley Express Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Flash. Podręcznik do języka angielskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej

podręcznik

Flash. Podręcznik do języka angielskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej - opis produktu:

Wieloletnia wersja podręcznika (Student`s Book) to wersja dostosowana do wymogów wieloletniego użytkowania. Przy zadaniach wymagających pisania została umieszczona specjalna ikona przypominająca, że odpowiedzi nie należy zapisywać w podręczniku, a miejsca przeznaczone do wpisania odpowiedzi zmniejszono i zaciemniono.
Flash to pięcioczęściowa seria podręczników do nauki języka angielskiego przeznaczona dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Nadrzędnym celem kursu jest skuteczne kształcenie umiejętności komunikacyjnych poprzez żywy język, liczne ćwiczenia do wykonania w parach i grupach oraz zadania otwarte. Flash umiejętnie integruje nauczanie języka z treściami należącymi do innych dziedzin (geografia, biologia, historia itd.) oraz kształtuje wrażliwość międzykulturową. Kurs efektywnie wspiera uczniów w osiąganiu coraz wyższego stopnia poprawności językowej i przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, precyzyjnie realizując wymagania nowej podstawy programowej.

Flash. Podręcznik do języka angielskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa Express Publishing. Pomaga w nauce języka angielskiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 866/3/2019.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Flash. Podręcznik do języka angielskiego dla klasy szóstej szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.