Fizyka Zbiór zadań dla gimnazjum - Leszek Bober ŻAK Wydawnictwo Edukacyjne Zofii Dobkowskiej - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Fizyka Zbiór zadań dla gimnazjum

podręcznik

Fizyka Zbiór zadań dla gimnazjum - opis produktu:

W prezentowanym zbiorze zadań uczeń znajdzie zadania problemowe i jakościowe. Są one zebrane w dziesięciu podstawowych działach, które mają być realizowane w gimnazjum zgodnie z podstawą programową. Do wszystkich zadań rachunkowych podane są odpowiedzi. Szczegółowe rozwiązania zadań zawartych w tym zbiorze, wraz z analizą metodyczną, stanowią treść drugiej częsci zbioru.

Fizyka Zbiór zadań dla gimnazjum przygotowało wydawnictwo ŻAK Wydawnictwo Edukacyjne Zofii Dobkowskiej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Fizyka Zbiór zadań dla gimnazjum

4.8/5 ( 25 ocen )
  5
  24
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Anna

 • 25-08-2012
 • 21:39

Widziałam tą książkę i robi ona dobre wrażenie. Opis na tej stronie jest chyba nie trafiony, być może odnosi się do oryginalnego wydania sprzed kilku lat. To wydanie jest znacząco obszerniejsze. Zawiera 23 sekcje oraz 13 działów fizyki. Odsyłam na stronę autora http://leszekbober.pl gdzie można przeczytać kompletny opis oraz zapoznać się ze spisem treści.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Adam

 • 20-08-2012
 • 14:37

Dobrze przygotowany zbiór z duża ilością zadań. Część zadań jest bardzo oryginalna, nawiązuje do otaczających nas zjawisk. Przyjemne ilustracje oraz niekiedy, co jest dość niespotykane w przypadków zbiorów zadań, fotografie. Na końcu zbioru podane są odpowiedzi do zadań. Zbiór jest zauważalnie bardziej rozbudowany od poprzedniego wydania sprzed kilku lat. Jestem zadowolony z zakupu.

Czy recenzja była pomocna?