To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2020-2022

podręcznik

To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022 - opis produktu:

Podręcznik - Nowa edycja 2020-2022 - Reforma 2017

`To jest fizyka` dla klasy 7 szkoły podstawowej to podręcznik wprowadzający zagadnienia fizyki tradycyjnie, a zarazem w prosty, intuicyjny sposób.

- Rozbudza zainteresowanie przedmiotem i pozwala uczyć się efektywnie dzięki przystępnie i zwięźle przedstawionym treściom, odwołaniom do sytuacji znanych z życia codziennego, Ciekawostkom, a także czytelnym infografikom i inspirującym fotografiom.
- Kształci umiejętność rozwiązywania zadań dzięki Przykładom rozwiązanym krok po kroku, często dwoma sposobami, oraz zadaniom różnego typu do samodzielnego rozwiązania.
- Uczy planowania i przeprowadzania eksperymentów, a także wyciągania z nich wniosków dzięki prostym doświadczeniom, możliwym do wykonania w szkole lub w domu, z wykorzystaniem łatwo dostępnych przedmiotów, a także Pracom badawczym.
- Pomaga w powtarzaniu i utrwalaniu wiedzy, poprzez wykorzystanie elementów powtórzeniowych, jak Podsumowania, Pytania i zadania na zakończenie tematów, a także Powtórzenia składające się z przypomnienia teorii i czterostopniowego testu.

To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej Nowa edycja 2020-2022, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Fizyka. To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej jest częścią serii To jest fizyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 818/1/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.