To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej - Marcin Braun, Weronika Śliwa NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2020-2022

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022 - opis produktu:

Podręcznik - Nowa edycja 2020-2022 - Reforma 2017

`To jest fizyka` dla klasy 7 szkoły podstawowej to podręcznik wprowadzający zagadnienia fizyki tradycyjnie, a zarazem w prosty, intuicyjny sposób.

- Rozbudza zainteresowanie przedmiotem i pozwala uczyć się efektywnie dzięki przystępnie i zwięźle przedstawionym treściom, odwołaniom do sytuacji znanych z życia codziennego, Ciekawostkom, a także czytelnym infografikom i inspirującym fotografiom.
- Kształci umiejętność rozwiązywania zadań dzięki Przykładom rozwiązanym krok po kroku, często dwoma sposobami, oraz zadaniom różnego typu do samodzielnego rozwiązania.
- Uczy planowania i przeprowadzania eksperymentów, a także wyciągania z nich wniosków dzięki prostym doświadczeniom, możliwym do wykonania w szkole lub w domu, z wykorzystaniem łatwo dostępnych przedmiotów, a także Pracom badawczym.
- Pomaga w powtarzaniu i utrwalaniu wiedzy, poprzez wykorzystanie elementów powtórzeniowych, jak Podsumowania, Pytania i zadania na zakończenie tematów, a także Powtórzenia składające się z przypomnienia teorii i czterostopniowego testu.

To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej Nowa edycja 2020-2022, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Fizyka. To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej jest częścią serii To jest fizyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 818/1/2017.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - To jest fizyka 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Nie chcę podawać

ilość recenzji:39457

10-05-2022 08:27

Generalnie podręcznik bardzo dobry. O niebo lepszy od (chaotycznego) WSiP-u.

Czy recenzja była pomocna?