Spotkania z fizyką 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej - Teresa Kulawik, Grażyna Francuz-Ornat, Maria Nowotny-Różańska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Spotkania z fizyką 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Spotkania z fizyką 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Grażyna Francuz-Ornat,Teresa Kulawik,Maria Nowotny-Różańska
`Spotkania z fizyką` dla klasy 7 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób.

- Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata m.in. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia codziennego oraz nowoczesnym infografikom.
- Zapewnia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku i zadaniom różnego typu do samodzielnego rozwiązania.
- Umożliwia powtarzanie i utrwalanie wiedzy poprzez wykorzystanie różnych elementów powtórzeniowych zamieszczonych na koniec tematów i działów.
- Pokazuje fizykę jako naukę bliską życiu i zachęca do jej poznawania dzięki zilustrowanym doświadczeniom z wykorzystaniem zwykłych przedmiotów oraz projektom na zakończenie działów.

Spotkania z fizyką 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Fizyka. Spotkania z fizyką 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej jest częścią serii Spotkania z fizyką. Numer dopuszczenia podręcznika to: 885/1/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Spotkania z fizyką 7. Podręcznik dla klasy siódmej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.