FIZYKA 1. Zbiór zadań dla gimnazjum Fizyka z plusem - J. Gondek, H. Majek, B. Pranszke GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

FIZYKA 1. Zbiór zadań dla gimnazjum Fizyka z plusem

Siły, Ruch, Siły i ruch, Energia

podręcznik

FIZYKA 1. Zbiór zadań dla gimnazjum Fizyka z plusem, Siły, Ruch, Siły i ruch, Energia - opis produktu:

Zbiór zawiera zadania z działów: Siły, Ruch, Siły i ruch, Energia. Można go używać z dowolnym podręcznikiem do nauczania fizyki w gimnazjum.

Uczeń może pracować ze zbiorem samodzielnie. Ułatwiają to wyczerpujące wstępy teoretyczne, a także odpowiedzi i rozwiązania zadań, pokazujące krok po kroku właściwy tok rozumowania.

FIZYKA 1. Zbiór zadań dla gimnazjum Fizyka z plusem Siły, Ruch, Siły i ruch, Energia, przygotowało wydawnictwo GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. FIZYKA 1. Zbiór zadań dla gimnazjum Fizyka z plusem jest częścią serii Fizyka z plusem.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
FIZYKA 1. Zbiór zadań dla gimnazjum Fizyka z plusem, Siły, Ruch, Siły i ruch, Energia

4.5/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

elektroja

 • 8-11-2010
 • 16:36

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Od czasu od kiedy prowadzę korepetycje z fizyki, głównie z gimnazjalistami (choć i nie brakuje mi licealistów i innych maturzystów), zacząłem kupować książki podręcznikowe i zbiory zadań do szkół. I muszę zauważyć pewną tendencję opadającą jeśli chodzi o jakość tych książek. Jeśli chodzi o jakość wydania, ich estetykę i trwałość to owszem, muszę przyznać, że są wydane lepiej niż te stare wydania. Widać to doskonale po książce Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, które jest naprawdę ładne, estetyczne, przyzwoite. No i do tego tanie. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę wartość merytoryczną tego świeżego zbioru zadań... zadania wydają mi się dużo łatwiejsze niż w poprzednich wydaniach, no i tych zadań jest mniej. Tutaj mamy do dyspozycji tylko 120 stron z zadaniami, a na swojej półce mam książki grubsze, bardziej pojemne. Nie chodzi o to, aby wypchać książki jak największą liczbą zadań, ale też żeby zmuszały do myślenia... Może też ja jestem już za stary na tę książkę z gimnazjum i wszystko wydaje mi się proste, ale z tego co ja pamiętam to ja trudniejsze zadania miałem w podstawówce. No cóż, na dzisiejsze wymagania ta książka jest dobra, więc teoretycznie nie powinienem jej nic zarzucić. Ale kuje mnie w serce ogólny spadek jakości nauczania w Polsce.

Czy recenzja była pomocna?