Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony - Grzegorz Kornaś Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony

podręcznik

 • Wydawnictwo Operon
 •  

 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony - opis produktu:

Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Ciekawi świata - Zamysłem podręcznika było ugruntowanie wśród uczniów przekonania o tym, jak duże znaczenie ma fizyka we współczesnym świecie. Dlatego w każdym rozdziale jest dużo przykładów praktycznych zastosowań omawianych zagadnień w nauce i technice oraz związane z nimi ciekawostki. Omawiane zagadnienia zostały przedstawione w możliwie najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób, zilustrowane rysunkami, zdjęciami i wykresami. Wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego oraz praca przy ocenianiu arkuszy maturalnych pokazuje, że dobry podręcznik fizyki powinien zawierać nie tylko kompletną wiedzę, lecz również wskazówki umożliwiające samodzielne rozwiązywanie zadań. W podręczniku zostało umieszczone ponad 150 rozwiązań zadań z dokładnymi objaśnieniami. Śledząc przedstawiony w nich tok rozumowania, uczniowie mogą samodzielnie rozwiązywać podobne zadania, które znajdują się na końcu każdego rozdziału. Do zadań zostały podane wyniki, co pozwoli na weryfikację poprawności rozwiązania.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.