Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony - Grzegorz Kornaś Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo Operon
 • Nr dopuszczenia: 593/1/2012
 •  

 • Dostępność niedostępny

Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Ciekawi świata - Zamysłem podręcznika było ugruntowanie wśród uczniów przekonania o tym, jak duże znaczenie ma fizyka we współczesnym świecie. Dlatego w każdym rozdziale jest dużo przykładów praktycznych zastosowań omawianych zagadnień w nauce i technice oraz związane z nimi ciekawostki. Omawiane zagadnienia zostały przedstawione w możliwie najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób, zilustrowane rysunkami, zdjęciami i wykresami. Wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego oraz praca przy ocenianiu arkuszy maturalnych pokazuje, że dobry podręcznik fizyki powinien zawierać nie tylko kompletną wiedzę, lecz również wskazówki umożliwiające samodzielne rozwiązywanie zadań. W podręczniku zostało umieszczone ponad 150 rozwiązań zadań z dokładnymi objaśnieniami. Śledząc przedstawiony w nich tok rozumowania, uczniowie mogą samodzielnie rozwiązywać podobne zadania, które znajdują się na końcu każdego rozdziału. Do zadań zostały podane wyniki, co pozwoli na weryfikację poprawności rozwiązania.

Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Fizyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 593/1/2012.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Fizyka 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.