Fizyka 1. Klasa 1. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Ewa Wołyniec Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Fizyka 1. Klasa 1. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Fizyka 1. Klasa 1. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Maturalne karty pracy są dostosowane do potrzeb i wymagań nauczycieli i uczniów, których celem jest uzyskanie najlepszego wyniku na egzaminie maturalnym. To świetne uzupełnienie podręcznika dostępne w nowej, perforowanej formie. Po rozwiązaniu zadań znajdujących się na wybranej karcie, można ją oderwać i oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a następnie wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji.

Fizyka 1. Maturalne karty pracy to publikacja dla uczniów klasy 1 liceów ogólnokształcących i techników. Pozwala ona realizować wymagania z zakresu rozszerzonego podstawy programowej. Autorka przedstawiła zadania obejmujące wiadomości wstępne z fizyki jako nauki, stworzyła zestaw zadań pozwalający na dokładne i wieloaspektowe poznanie najważniejszych zagadnień tej dyscypliny naukowej. Zawarte w publikacji zadania w sposób przystępny wprowadzają ucznia w coraz bardziej zaawansowane zagadnienia, przygotowując go do matury z fizyki. Duża liczba zadań obliczeniowych pozwala uczniowi osiągnąć wysoką sprawność rachunkową. Różne typy zadań pozwalają na wszechstronne przećwiczenie materiału z danego działu. Każdy dział kończy się kartą powtórzeniową, którą można wykorzystać do utrwalenia wiadomości zdobytych przy przerabianiu wybranej partii materiału.

Fizyka 1. Maturalne karty pracy składają się z 37 kart pracy pogrupowanych w 4 działach:
1. Wiadomości wstępne
2. Kinematyka
3. Dynamika
4. Dynamika 2

Co znajdziesz w publikacji Fizyka 1. Maturalne karty pracy?

Publikacja łączy w sobie zadania teoretyczne, sprawdzające znajomość konkretnych informacji i praktyczne, wymagające myślenia analitycznego i sprawności rachunkowej.
Fizyka 1. Maturalne karty pracy zawierają:
- różne typy zadań maturalnych, m.in. zadania zamknięte: na dobieranie, typu prawda-fałsz, krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi,
- wykresy, tabele do zadań,
- atrakcyjny materiał ilustracyjny,
- grafiki poglądowe,
- karty powtórzeniowe, zawierające zadania utrwalające wiedzę z całego działu.


Fizyka 1. Klasa 1. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa Operon. Dedykowane są do: Materiały pomocnicze do matury / Fizyka. Fizyka 1. Klasa 1. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Fizyka 1. Klasa 1. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.