English World 10 Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD - Nick Beare, Mary Bowen, Liz Hocking Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

English World 10 Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD

podręcznik

English World 10 Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD - opis produktu:

Nowe poziomy serii English World 7,8,9 i 10 idealnie nadają się do pracy z młodzieżą w wieku 14-16 lat. English World harmonijnie rozwija wszystkie sprawności językowe, kładąc szczególny nacisk na efektywną komunikację i umiejętności językowe przydatne poza klasą. Tłem dla prezentacji materiału językowego zawartego w książkach są informacje zaczerpnięte z różnych dziedzin nauki, co poszerza wiedzę dzieci o otaczającym je świecie. Metodyka nauczania i szata graficzna zmieniają się wraz z poziomem zaawansowania, dzięki czemu uczniowie dostrzegają, że bohaterowie kursu dorastają wraz z nimi.

Warto wiedzieć
Innowacyjny DVD-ROM zawierający materiały do wykorzystania z tablicą interaktywną, czyli krótkie filmiki i prezentacje, plakaty animowane i nagrania wideo jest nieocenioną pomocą w dostosowaniu zajęć do potrzeb grupy. Exam Practice Book zawiera testy i ćwiczenia w typie egzaminacyjnym, które pozwalają uczniom samodzielnie kontrolować swoje postępy w nauce.

English World 10 Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD przygotowano w wydawnictwie Macmillan. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
English World 10 Workbook Zeszyt ćwiczeń + CD

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.