English file -Upper-intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń - Christina Latham-Koenig, Clive Oxenden, Jane Hudson Oxford - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

English file -Upper-intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń

third edition (bez klucza)

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

English file -Upper-intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń, third edition (bez klucza) - opis produktu:

English File to nowoczesny kurs, który z łatwością dostosuje się do potrzeb każdej klasy. Jego długość można modulować skracając podręcznik do 60 godzin lub wydłużając do 120. Kurs napisany przez doświadczonych nauczycieli. Metody w nim użyte zostały sprawdzone przez lata pracy z różnymi grupami - tak więc obok nowych, modnych trendów znajdziemy tu wiele starych, dobrych sposobów na wprowadzanie i utrwalanie materiału. Dlatego English File cieszy się tak wielką popularnością wśród nauczycieli. Poczucie humoru, dbałość o różnorodność zainteresowań uczniów, a nawet uważny dobór piosenek wraz z dodatkowymi informacjami na ich temat, mogącymi zaskoczyć nawet koneserów muzyki rozrywkowej, wszystko to sprawia, że praca z tym podręcznikiem to prawdziwa przyjemność.Kurs jest niezwykle przejrzysty, co znacznie ułatwia naukę. Począwszy od precyzyjnych i prostych prezentacji nowego materiału, poprzez klarowne polecenia, wyjaśnienia reguł gramatycznych czy prawidłowego użycia słów czy zwrotów - wszystkie elementy kursu zostały dobrane z myślą o łatwości pracy z nim.Zeszyt ćwiczeń.

English file -Upper-intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń third edition (bez klucza), przygotowano w wydawnictwie Oxford. Pomaga w nauce języka angielskiego. English file -Upper-intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń jest częścią serii English File.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - English file -Upper-intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń, third edition (bez klucza)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 30 ocen )
 • 5
  27
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  3
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: