English File Fourth Edition. Beginner Multipack A + Online Practice - PRACA ZBIOROWA Oxford - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

English File Fourth Edition. Beginner Multipack A + Online Practice (miękka)

2019

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

English File Fourth Edition. Beginner Multipack A + Online Practice, 2019 - opis produktu:

English File to wyjątkowo komunikatywny kurs, który sprawia, że uczniowie chcą mówić po angielsku i mają dużo do powiedzenia na każdej lekcji. Równowaga gramatyki, słownictwa, wymowy i rozwoju sprawności językowych buduje pewność siebie uczniów i słuchaczy. Słuchacze i lektorzy mają wygodny dostęp do dużej ilości materiałów dodatkowych, jak np. nagrania audio, filmy, karty pracy do kopiowania, ćwiczenia interaktywne i wiele innych, zgromadzonych w jednym miejscu online. Co zostało dodane w czwartym wydaniu? Nowe i uaktualnione teksty, tematy i nagrania spełniają oczekiwania nauczycieli Nowe Teacher`s Resource Centre wszystkie materiały zgromadzone w jednym miejscu online. Nowe filmy video listening zintegrowane z materiałem lekcyjnym dodają dynamiki do lekcji i angażują uczniów. Nowe oprogramowanie na tablice interaktywne Classroom Presentation Tool ułatwia prowadzenie lekcji i zainteresowanie uczniów tematem. Nowe ćwiczenia interaktywne Online Practice umożliwiają nauczycielom monitorowanie, a uczniom - sprawdzanie własnych postępów. Nowe filmy Sound Bank zapewniają wzorowy model wymowy angielskich dźwięków, a interaktywna, filmowa opowieść o Robie i Jenny pozwala wziąć udział w ich historii. Nagradzana aplikacja Say It pomaga w rozwijaniu prawidłowej wymowy, intonacji i akcentu.

English File Fourth Edition. Beginner Multipack A + Online Practice 2019, pochodzi z wydawnictwa Oxford. Pomaga w nauce języka angielskiego. English File Fourth Edition. Beginner Multipack A + Online Practice jest częścią serii English File. English File Fourth Edition. Beginner Multipack A + Online Practice jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - English File Fourth Edition. Beginner Multipack A + Online Practice, 2019

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: