English Adventure 2. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + CD&DVD - Anne Worrall Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

English Adventure 2. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + CD&DVD

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

English Adventure 2. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + CD&DVD - opis produktu:

English Adventure to doskonale znany nauczycielom kurs dla najmłodszych, który w krótkim czasie stał się bestsellerem w klasach 1-3. Łączy sprawdzoną metodykę nauczania z ulubionymi postaciami z bajek i filmów Walta Disneya i jest w pełni dostosowany do realiów pracy w polskich szkołach państwowych.
Wydanie uzupełnione to:
* Połączone podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń
Wszystko w jednej książce, której towarzyszy także Multi-ROM z piosenkami i interaktywnymi grami oraz DVD z lubianymi przez dzieci postaciami z filmów Disneya. Taki pakiet umożliwia najmłodszym kontakt z językiem angielskim również poza szkołą. Czytelna korelacja z podstawą programową
W podręcznikach oznaczono wszystkie ćwiczenia integrujące naukę języka z innymi obszarami edukacji wczesnoszkolnej - edukacją muzyczną, plastyczną, społeczną, przyrodniczą, matematyczną oraz etyką i wychowaniem fizycznym
* NOWE zadania motoryczne w podręcznikach
Pierwsze poziomy kursu zgodnie z wymogami podstawy koncentrują się na rozwijaniu sprawności słuchania i mówienia. Wdrażają także dzieci do nauki pisania w języku angielskim na kolejnych etapach nauczania dzięki NOWYM ćwiczeniom rozwijającym umiejętności motoryczne - dodatkowych 16 stron w każdym poziomie.
* NOWY materiał w Folderach nauczyciela
Dodatek zawiera wskazówki do ćwiczeń motorycznych, rozszerzone informacje na temat nowej podstawy programowej oraz szczegółowe zestawienie zgodności poszczególnych rozdziałów kursu z wymogami tej podstawy.

English Adventure 2. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + CD&DVD przygotowano w wydawnictwie Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego. English Adventure 2. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + CD&DVD jest częścią serii English Adventure. Numer dopuszczenia zeszytu ćwiczeń to: 67/3/2010/Z1.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - English Adventure 2. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + CD&DVD

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 13 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: