Encyklopedia szkolna Język polski Liceum - Agnieszka Nawrot Greg - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Encyklopedia szkolna Język polski Liceum (twarda)

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo Greg
 •  

 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Encyklopedia szkolna Język polski Liceum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Po wielu latach pracy pedagogicznej wiem dobrze, jak trudno o solidne streszczenia i opracowania lektur. Encyklopedia... z powodzeniem przeszła tę próbę; jej autorom udało się nie tylko wskazać najważniejsze momenty akcji, ale także uchwycić kwintesencję omawianych utworów. Dziś sztuka dobrej interpretacji jest przecież na wagę złota. (....) Autorzy przywołali także wybitne postacie z dziedziny literatury, krytyki literackiej, artystów, kompozytorów, aktorów, postacie z życia społecznego i politycznego, których nazwiska powinien znać każdy wykształcony człowiek. Nie brak w tym kompendium wiedzy charakterystyk postaci literackich, streszczeń opisów przyrody, informacji dotyczących ważnych filmów, charakterystyk stylów artystycznych, prądów literackich i filozoficznych oraz tak poszukiwanych przez uczniów wiadomości z zakresu wiedzy o języku. Hasła Encyklopedii zostały przygotowane w sposób merytorycznie jasny i rzeczowy, co jest szczególnie cenne dla odbiorców. Myślę, że Encyklopedia szkolna powinna trafić do jak najszerszego kręgu odbiorców, zarówno licealistów, jak i studentów oraz wszystkich, którzy poszukują wiedzy ujętej ciekawie i profesjonalnie. To prawdziwy przebój roku. z recenzji dr Jana Chłodka.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Encyklopedia szkolna Język polski Liceum, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum
4.5/5 ( 16 ocen )
  5
  13
  4
  1
  3
  0
  2
  1
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.