En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum - Celine Himber, Fabienne Gallon Hachette Livre - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum (miękka)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

En Action 2 zeszyt ćwiczeń dla szkół ponadpodstawowych En Action! to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych, rozpoczynających bądź kontynuujących naukę języka francuskiego. Opracowane dla współczesnego licealisty tematy, solidna baza gramatyczna i leksykalna zmotywują ucznia dla nauki języka i umożliwią mu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej. Szeroka gama nowoczesnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i zaawansowania językowego grupy.

Nagrania mp3 znajdują się na stronie: https://www.hachettefle.pl/podrecznik_en_action oraz w aplikacji MEDIA+ Komponenty w serii En Action! 2: - podręcznik ucznia + nagrania audio mp3 on-line - zeszyt ćwiczeń + nagrania audio mp3 on-line - płyta DVD-Rom `Ressources pedagogiques complementaires pour la classe` z kodem do pobrania podręcznika interaktywnego.

En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie Hachette Livre. Pomaga w nauce języka francuskiego. En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.