En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum - Celine Himber, Fabienne Gallon Hachette Livre - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

En Action 2 zeszyt ćwiczeń dla szkół ponadpodstawowych En Action! to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych, rozpoczynających bądź kontynuujących naukę języka francuskiego. Opracowane dla współczesnego licealisty tematy, solidna baza gramatyczna i leksykalna zmotywują ucznia dla nauki języka i umożliwią mu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej. Szeroka gama nowoczesnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i zaawansowania językowego grupy.

Nagrania mp3 znajdują się na stronie: https://www.hachettefle.pl/podrecznik_en_action oraz w aplikacji MEDIA+ Komponenty w serii En Action! 2: - podręcznik ucznia + nagrania audio mp3 on-line - zeszyt ćwiczeń + nagrania audio mp3 on-line - płyta DVD-Rom `Ressources pedagogiques complementaires pour la classe` z kodem do pobrania podręcznika interaktywnego.

En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie Hachette Livre. Pomaga w nauce języka francuskiego. En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  francuski,  liceum i technikum,  klasa 2 po podstawówce,  język francuski
Wydawnictwo: Hachette Livre
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 192

RECENZJE - Podręcznik - En Action! 2. Zeszyt ćwiczeń do języka fancuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: