En Action! 2. Podręcznik do języka fancuskiego dla liceum i technikum - Celine Himber, Fabienne Gallon Hachette Livre - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

En Action! 2. Podręcznik do języka fancuskiego dla liceum i technikum (miękka)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

En Action! 2. Podręcznik do języka fancuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

En Action 2 podręcznik wieloletni dla szkół ponadpodstawowych Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego w 4-letnim liceum i 5-letnim technikum. Nagrania audio mp3 do bezpłatnego pobrania ze strony www. En Action! to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych, rozpoczynających bądź kontynuujących naukę języka francuskiego. Opracowane dla współczesnego licealisty tematy, solidna baza gramatyczna i leksykalna zmotywują ucznia dla nauki języka i umożliwią mu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej. Szeroka gama nowoczesnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i zaawansowania językowego grupy.

En Action! 2. Podręcznik do języka fancuskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Hachette Livre. Pomaga w nauce języka francuskiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 939/2/2020. En Action! 2. Podręcznik do języka fancuskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
En Action! 2. Podręcznik do języka fancuskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.