Elementy prawa. Kwalifikacja A.35.1 - Jacek Musiałkiewicz Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Elementy prawa. Kwalifikacja A.35.1

podręcznik

 • Wydawnictwo Ekonomik
 • Nr dopuszczenia: 52/2015
 •  

 • Dostępność niedostępny

Elementy prawa. Kwalifikacja A.35.1 - opis produktu:

Przeznaczenie podręcznika:
  * zawód: technik ekonomista
  * kwalifikacja: A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
część kwalifikacji: 1. Organizowanie działalności gospodarczej i obliczanie podatków
  * Podręcznik może być wykorzystany przy nauczaniu przedmiotów, na których omawiane są zagadnienie z zakresu prawa (np. elementy prawa, prawo, podstawy prawa, wiedza o społeczeństwie).

Uwzględnione są w nim treści nauczania z zakresu prawa występujące w kwalifikacjach wyodrębnionych w ramach podstaw programowych kształcenia w następujących zawodach: technik ekonomista, technik administracji, technik rachunkowości, technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej, technik logistyk, technik spedytor, technik organizacji reklamy, technik handlowiec, technik księgarstwa, sprzedawca, technik prac biurowych, technik agrobiznesu oraz technik usług pocztowych i finansowych.

Podręcznik może być również wykorzystywany w szkołach kształcących w pozostałych zawodach, ponieważ są w nim omówione zagadnienia z zakresu prawa występujące w treściach nauczania wspólnych dla wszystkich zawodów - tj. zadania i uprawnienia instytucji działających w zakresie ochrony pracy w Polsce, prawa i obowiązki pracownika oraz pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przestrzeganie tajemnicy zawodowej, przepisy prawa pracy, przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych, przepisy prawa podatkowego i prawa autorskiego.

We wszystkich szkołach ogólnokształcących, technikach i zasadniczych szkołach zawodowych podręcznik ten może być wykorzystywany jako materiał edukacyjny w ramach przedmiotu wiedza o społeczeństwie lub w ramach realizowanego przez szkołę programu edukacji prawnej.

Książka zawiera:
42 tabele
25 rysunków
10 wzorów
206 przykładów
308 stron formatu B5

Elementy prawa. Kwalifikacja A.35.1 pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Numer dopuszczenia podręcznika to: 52/2015. Elementy prawa. Kwalifikacja A.35.1 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Elementy prawa. Kwalifikacja A.35.1

4.6/5 ( 20 ocen )
 • 5
  16
 • 4
  1
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.