Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik zintegrowany dla szkoły podstawowej - Joanna Winiecka-Nowak, Ewa Hryszkiewicz, Barbara Stępień NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik zintegrowany dla szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik zintegrowany dla szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik z serii `Elementarz odkrywców` do klasy 1, część 1 Nowa edycja 2020-2022 wprowadza dziecko w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji.
- Kształtuje niezbędną umiejętność czytania, harmonijnie połączoną z wprowadzaniem dziecka w świat wartości, poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków.
- Wspiera indywidualizację nauczania dzięki tekstom do nauki czytania na kilku poziomach trudności.
- Kształtuje kompetencje społeczne i inteligencję emocjonalną dzięki cyklowi Między nami, którego teksty pozwalają rozpoznawać i nazywać emocje, wartości i postawy.
- Rozwija samodzielność dziecka oraz umiejętność współdziałania.
- Stopniowo wprowadza różne formy wypowiedzi ustnych i pisemnych, krok po kroku przygotowując dziecko do samodzielnego pisania tekstów w czwartej klasie - kurs Nasz język polski.
- Wprowadza dziecko w świat nauki o języku w ramach kursu Nasz język polski.
- Zaciekawia i pobudza wyobraźnię bogatą szatą graficzną.
- Pozwala bliżej poznać świat przyrody i uczy szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody.
- Umożliwia zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych, zachęca do obserwacji świata przyrody oraz ułatwia rozumienie w nim roli człowieka dzięki bogactwu realistycznych zdjęć.

Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik zintegrowany dla szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Zintegrowane. Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik zintegrowany dla szkoły podstawowej jest częścią serii Elementarz Odkrywców. Numer dopuszczenia podręcznika to: 790/1/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik zintegrowany dla szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.