Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń do informatyki dla szkoły podstawowej - Michał Kęska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń do informatyki dla szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń do informatyki dla szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Informatyka z serii `Elementarz odkrywców` do klasy 3 to materiały, na które składają się zeszyt ćwiczeń oraz płyta. Płyta zawiera ćwiczenia pomagające nabrać wprawy w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word, PowerPoint) oraz filmy i liczne gry rozwijające kreatywne myślenie, wspierające pracę zespołową, a przede wszystkim pozwalające dobrze opanować podstawy programowania.

Publikacja:
- ułatwia zrozumienie istotnych zagadnień informatycznych oraz uczy obsługi podstawowych programów komputerowych (Word, Paint, PowerPoint) dzięki zrozumiałym krok po kroku opisom, które ilustrują liczne zdjęcia i zrzuty ekranów,
- uczy programowania poprzez zabawę gry zawarte na płycie intuicyjnie rozwijają podstawy kodowania, uczą logicznego myślenia, dążenia do celu, cierpliwości i myślenia przyczynowo-skutkowego,
- rozwija umiejętności myślenia algorytmicznego z wykorzystaniem programu Scratch,
- doskonali sprawność manualną, pamięciową i matematyczną dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zadaniom do wykonania w zeszycie i na płycie.

Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń do informatyki dla szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Informatyka. Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń do informatyki dla szkoły podstawowej jest częścią serii Elementarz Odkrywców.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń do informatyki dla szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.