Elementarz małego informatyka 3 + CD - Anna Stankiewicz-Chatys, Ewelina Sęk MAC EDUKACJA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Elementarz małego informatyka 3 + CD

podręcznik

Elementarz małego informatyka 3 + CD - opis produktu:

Elementarz małego informatyka pomaga uczniom rozwijać umiejętności: mówienia, czytania, pisania oraz liczenia, a także umożliwia im utrwalanie wiedzy zdobywanej na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej poprzez: ćwiczenia językowe, redakcyjne i wykonywanie prostych obliczeń matematycznych. Uczniowie doskonalą umiejętności użytkowania edytorów tekstu i grafiki (Word, Paint) w sposób, który jest dla nich interesującą zabawą. Poznają program PowerPoint, stawiają także pierwsze kroki w zakresie programowania z wykorzystaniem języka LOGO.

Na płycie CD znajdują się gry i łamigłówki komputerowe oraz bardzo oryginalne ćwiczenia, które poprzez zabawę pomagają dzieciom nabywać umiejętności użytkowania komputera. Łącząc tekst z grafiką, uczniowie tworzą krótkie formy użytkowe, takie jak: zawiadomienie, ozdobna karta z życzeniami, wizytówka, plan zajęć oraz słowno-obrazkowy słownik angielsko-polski. Uczą się sztuki autoprezentacji, szyfrowania wiadomości, wyszukiwania w internecie potrzebnych informacji i wykorzystywania ich zgodnie z prawem autorskim, używania poczty elektronicznej, korzystania z internetu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Płyta może być również użyta do pracy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Na płycie umieszczony jest także e-book, dzięki któremu można prezentować instrukcje wykonania ćwiczeń znajdujące się w podręczniku.

Równoległe oddziaływanie na wiele zmysłów pozwala na szybkie i efektywne przyswajanie przez uczniów wiedzy i umiejętności. Przebywając w atrakcyjnym środowisku multimedialnym, uczniowie są bardziej zainteresowani zajęciami, zaangażowani w to, co się na nich dzieje i mają większą motywację do nauki.

Elementarz małego informatyka 3 + CD pochodzi z wydawnictwa MAC EDUKACJA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Zintegrowane. Elementarz małego informatyka 3 + CD jest częścią serii Elementarz małego informatyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 280/3/2012.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Elementarz małego informatyka 3 + CD

4.3/5 ( 27 ocen )
 • 5
  20
 • 4
  1
 • 3
  3
 • 2
  1
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.