Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik / Mariusz Cieśla, Bogusława Breitkopf WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Nowy podręcznik do liceum i technikum

Zawiera najnowszą wiedzę i odnosi się do aktualnych standardów z zakresu ratownictwa medycznego. Przygotowuje uczniów do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych. Wdraża do świadomego uczestnictwa w życiu regionu i kraju zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny.

Zgodny z reformą z 2019 r.


Podręcznik przygotowuje do działania ratowniczego i uczy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach urazowych. Wdraża także do świadomego uczestnictwa w życiu regionu i kraju zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie wojny.
Książka ma czytelną strukturę - z wydzielonymi ramkami, schematami i algorytmami, która ułatwia korzystanie z niej.
Atrakcyjny sposób prezentowania treści z poglądowymi zdjęciami, rysunkami i infografikami zachęca uczniów do nauki.
Odwołania do aplikacji na smartfony są przykładem powiązania teorii z praktyką obecną w codziennym życiu współczesnego ucznia.
Podsumowania oraz pytania i polecenia na końcu każdego rozdziału z realistycznymi scenkami pobudzają wyobraźnię uczniów oraz pomagają zapamiętać i usystematyzować wiedzę.
Zastosowanie w lekcjach słownictwa typowego dla ratowników medycznych pozwala uczniom na pierwszy kontakt fachową terminologią.
Przystępny język oraz jasne i zwięzłe definicje pojęć pozwalają na zrozumienie prezentowanych treści.
Podręcznik dostosowany do nowej podstawy programowej - zawiera nowe treści, np. te dotyczące edukacji zdrowotnej.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Edukacja dla bezpieczeństwa. Podręcznik, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum
4.7/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  1
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

beatakosek

 • 10-10-2019
 • 21:52

Jestem zadowolona szybko, miła obsługa i bez problemu wszystko udaje się załatwić. Miałam problem z podręcznikiem jezykowym bez problemu został zamieniony na ten co nauczyciel zmienił. Polecam !!!

Czy recenzja była pomocna?

Agnieszka Woźniak

 • 1-10-2019
 • 21:36

Księgarnia Gandalf to jedyna księgarnia w której zamawiam od lat i nie szukam innej????, solidnie i szybko

Czy recenzja była pomocna?

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa. Zakres podstawowy został przygotowany dla uczniów klasy 1. liceów ogólnokształcących i techników, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Treści podręcznika pozwalają zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na poziom podstawowy. W...

 • Nowe wydanie bardzo popularnego i cenionego przez nauczycieli podręcznika Bogusławy Breitkopf i Dariusza Czyżowa, dostosowanego do nowej podstawy programowej. Podręcznik jest praktyczną instrukcją udzielania pierwszej pomocy. Dzięki zawartym w nim treściom uczniowie zdobędą wiedzę użyteczną w...

 • Podręcznik oprócz starannie dobranych treści merytorycznych, w przystępny i przejrzysty sposób przedstawia zasady reagowania w sytuacjach różnorodnych zagrożeń, które mogą wydarzyć się na co dzień. To pewnego rodzaju poradnik, przydatny w życiu każdego z nas. Istotna i praktyczna wiedza dla...

 • Podręcznik inspirowany postacią Linusa Carla Paulinga laureata nagrody Nobla z 1954 i 1962 roku. Najnowsza wersja wydawnictwa Operon. Podręcznik przystowowany do najnowszej reformy programowej.

 • Podręcznik inspirowany postacią Linusa Carla Paulinga laureata nagrody Nobla z 1954 i 1962 roku.

 • MEN 476/2012 Zakres nauczania tego przedmiotu obejmuje szeroko pojętą obronę cywilną, metody ochrony przed różnymi zagrożeniami i przygotowanie do postępowania w wypadku katastrof, udzielanie pierwszej pomocy, tematykę z zakresu wojskowości, zasady służby wojskowej. Uczniowie poznają, między...