Earth and people Geography 1 Zeszyt zadań dla klas dwujęzycznych - Barbara Grabowska, Teresa Krynicka-Tarnacka SOP Stowarzyszenie Oświatowców Polskich - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Earth and people Geography 1 Zeszyt zadań dla klas dwujęzycznych

podręcznik

Earth and people Geography 1 Zeszyt zadań dla klas dwujęzycznych - opis produktu:

Zeszyt zadań do geografii w języku angielskim Earth and People. Geography 1 jest skorelowany z ofertą wydawnictwa SOP Oświatowiec Toruń dla gimnazjum w wersji polskiej (Ziemia i ludzie. Geografia 1, Numer dopuszczenia MEN - 110/1/2009).Każdy z tematów w zeszycie zadań składa się z trzech głównych części:

A. Summary - pierwsza część zawiera maksymalnie skondensowaną wiedzę z odpowiedniego tematu w podręczniku. Po nim następuje krótki blok Language work z pytaniami do tekstu (czasem też dodatkowo znajduje się polecenie do zdjęcia, mapki lub ryciny).

B. Exercises - druga część obejmuje tłumaczenie zadań zawartych w zeszycie Ziemia i ludzie. Geografia 1 oraz miejsce na dodatkowe notatki z lekcji w polu Lesson notes).

C. Extension - ostatnia część to propozycja dodatkowych ćwiczeń (dla zainteresowanych) przygotowanych na podstawie tekstu związanego z tematem lekcji. Również i tu znajduje się krótki blok Language work z poleceniami odwołującymi się do tekstu.


Język zastosowany w zeszycie zadań odpowiada poziomowi średnio zaawansowanemu B1+ (według Common European Framework of Reference for Language).

Earth and people Geography 1 Zeszyt zadań dla klas dwujęzycznych pochodzi z wydawnictwa SOP Stowarzyszenie Oświatowców Polskich.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Earth and people Geography 1 Zeszyt zadań dla klas dwujęzycznych

4/5 ( 2 oceny )
  5
  1
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.