Diagnozowanie podzespołów i zespołów motocykli. Podręcznik - Rafał Dmowski Wydawnictwa Komunikacji i Łączności - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Diagnozowanie podzespołów i zespołów motocykli. Podręcznik

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Diagnozowanie podzespołów i zespołów motocykli. Podręcznik, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Napisany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2017 r., bogato ilustrowany podręcznik poświęcony diagnozowaniu mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych podzespołów i zespołów motocykli. Przedstawiono w nim zagadnienia dotyczące diagnozowania silnika, układu napędowego, podwozia i instalacji elektrycznej oraz w niezbędnym zakresie podstawy budowy i działania elementów i podzespołów wchodzących w ich skład. Opisano także klasyfikację i identyfikację motocykli, procedurę przyjęcia motocykla do serwisu oraz metody i zakres diagnozowania, w tym stosowane sposoby wykrywania niesprawności. Osobne rozdziały poświęcono współczesnym przyrządom pomiarowym i narzędziom diagnostyki komputerowej. Materiał nauczania uzupełniono wieloma przykładami z praktyki warsztatowej oraz zilustrowano licznymi zdjęciami i rysunkami. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania kontrolne i polecenia (z prawidłowymi odpowiedziami podanymi na końcu książki), umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania podanych wiadomości. Podręcznik jest przystosowany do użytkowania przez kolejne roczniki uczniów (tzw. podręcznik wieloletni). Książka jest przeznaczona dla uczniów branżowych szkół I stopnia, kształcących się w zawodzie mechanika motocyklowego w zakresie części pierwszej kwalifikacji MG.23. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów motocyklowych.

Diagnozowanie podzespołów i zespołów motocykli. Podręcznik po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 4 / Przedmioty zawodowe.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Diagnozowanie podzespołów i zespołów motocykli. Podręcznik, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: