Technika. Klasa 4-6. Część techniczna 2. Podręcznik do techniki dla szkoły podstawowej - Urszula Białka Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Technika. Klasa 4-6. Część techniczna 2. Podręcznik do techniki dla szkoły podstawowej

podręcznik

Technika. Klasa 4-6. Część techniczna 2. Podręcznik do techniki dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Zajęcia techniczne doskonale pobudzają kreatywność uczniów, uczą realizowania projektów w grupie, planowanie prac, a także rozwijają umiejętności manualne. Podręcznik w przystępny sposób przybliża zagadnienia nawiązujące do środowiska technicznego uczniów, odwołuje się do przykładów z najbliższego otoczenia. W publikacji znajdują się propozycje realizacji materiału metodą projektu. Sprzyja to kształtowaniu u uczniów umiejętności realizacji zaplanowanego zadania z uwzględnieniem etapów jego tworzenia: analizy potrzeb, wymagań, powstania pomysłu, planowania, doboru materiałów i procesu technologicznego oraz narzędzi, wykonania, eksploatacji - pokazu, a na zakończenie oceny spełnienia oczekiwań. Autorzy uwzględnili możliwość wykonania projektu indywidualnie, jak i grupowo.

- Zróżnicowane projekty do realizacji wspierają rozwój techniczny ucznia, kształtują umiejętność samodzielnego myślenia przyczynowo-skutkowego, kreatywności i działalności wytwórczej.
- Odwołania do życia codziennego przygotowują ucznia do świadomego i odpowiedzialnego uczestnictwa w cywilizacji technicznej, z poszanowaniem środowiska naturalnego.
- Dokładnie zaplanowana narracja w podręczniku - przyjazny sposób, by poznać nowoczesne technologie, materiały i urządzenia oraz nauczyć się bezpiecznie z nich korzystać.
- Wyeksponowane ważne treści w podręczniku w łatwy sposób wprowadzają ucznia w zagadnienia związane z szeroko rozumianą cywilizacją techniczną, ułatwiają przyswojenie wiadomości.

Technika. Klasa 4-6. Część techniczna 2. Podręcznik do techniki dla szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 4 / Technika. Technika. Klasa 4-6. Część techniczna 2. Podręcznik do techniki dla szkoły podstawowej jest częścią serii Ciekawi świata.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Technika. Klasa 4-6. Część techniczna 2. Podręcznik do techniki dla szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.