Ciekawi świata. Przyroda. Geografia. Podręcznik. Część 4. Przedmiot uzupełniający - Agata Łazarz, Sławomir Sobotka, Aneta Szczepańska Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata. Przyroda. Geografia. Podręcznik. Część 4. Przedmiot uzupełniający

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Ciekawi świata. Przyroda. Geografia. Podręcznik. Część 4. Przedmiot uzupełniający, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Przyroda to zupełnie nowy przedmiot w szkole ponadgimnazjalnej. Jest on uzupełniający i obowiązkowy dla uczniów, którzy nie wybrali żadnego przedmiotu przyrodniczego (biologia, geografia, fizyka, chemia) na poziomie rozszerzonym. Podręcznik składa się z 24 tematów podzielonych na trzy główne zagadnienia tematyczne: Nauka i świat, Nauka i technologia, Nauka wokół nas. Różnorodność i interdyscyplinarność wątków umożliwiają łączenie wiedzy z różnych dziedzin oraz pomagają w prawidłowym interpretowaniu zjawisk przyrodniczych. Podręcznik zawiera liczne mapy, tabele, schematy, dodatkowe informacje i ilustracje, które wraz z podpisami ułatwiają zrozumienie prezentowanych treści. Wykaz stron internetowych umożliwia samodzielne poszerzanie wiedzy. Na końcu każdego tematu zostały zamieszczone podsumowania najważniejszych wiadomości oraz ciekawe zadania aktywizujące i problemowe.

Ciekawi świata. Przyroda. Geografia. Podręcznik. Część 4. Przedmiot uzupełniający po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Geografia. Ciekawi świata. Przyroda. Geografia. Podręcznik. Część 4. Przedmiot uzupełniający jest częścią serii Ciekawi świata. Numer dopuszczenia podręcznika to: 637/4/2013.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ciekawi świata. Przyroda. Geografia. Podręcznik. Część 4. Przedmiot uzupełniający, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

3/5 ( 1 ocena )
  5
  0
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.