Ciekawi świata Przyroda 5 Podręcznik Szkoła podstawowa - Marzena Karwowska, Małgorzata Augustowska, Elżbieta Bytniewska, Małgorzata Gajewska Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Ciekawi świata Przyroda 5 Podręcznik Szkoła podstawowa, + Atlas - opis produktu:

Koncepcja podręcznika wynika z formy zapisów zawartych w nowej podstawie programowej oraz ich układu. Rozkład materiału w podręczniku ściśle odpowiada propozycjom zawartym w podstawie i jest z nimi spójny. Podręcznik uwzględnia to, że wiele z zawartych w nim treści będzie przez nauczycieli realizowanych w terenie. W podręczniku znajdą oni wskazówki i pytania aktywizujące, które mogą być dla ucznia zachętą do badania przyrody, rozwiązywania problemów lub wyjaśniania zjawisk. Aby zainteresować ucznia, autorki często odnoszą się do jego własnych obserwacji. Do przeprowadzenia prostych doświadczeń uczeń powinien wykorzystać przyrządy i materiały, które są mu dobrze znane, a które może zastosować w nowej dla niego sytuacji. Wszystko to sprzyja rozbudzaniu kreatywności. Ważną rolę w nowoczesnym podręczniku odgrywają ilustracje, które w sposób obrazowy wpływają na wyobraźnię. Wspomagają proces uczenia się, ułatwiają przyswajanie wiedzy, a jednocześnie inspirują do myślenia i działania.

Ciekawi świata Przyroda 5 Podręcznik Szkoła podstawowa + Atlas , pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Przyroda. Ciekawi świata Przyroda 5 Podręcznik Szkoła podstawowa jest częścią serii Ciekawi świata. Numer dopuszczenia podręcznika to: 454/2/2013.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Ciekawi świata Przyroda 5 Podręcznik Szkoła podstawowa, + Atlas

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: