Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka 2 Liceum Zbiór zadań Zakres rozszerzony - Adam Ogaza Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka 2 Liceum Zbiór zadań Zakres rozszerzony

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka 2 Liceum Zbiór zadań Zakres rozszerzony - opis produktu:

Niniejszy zbiór zadań jest częścią pakietu edukacyjnego przeznaczonego dla uczniów pragnących poznawać tajniki fizyki na poziomie rozszerzonym. W zbiorze znajduje się ponad 250 zadań poprzedzonych krótkim wstępem teoretycznym, w którym przytoczone są najważniejsze wiadomości z działu. Omawiane zagadnienia zostały przedstawione w możliwie najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób, zilustrowane rysunkami, zdjęciami i wykresami. Zbiór zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności wraz z rozwiązaniami które są często opatrzone szczegółowym komentarzem. Uczeń śledząc przedstawiony w nich tok rozumowania, nabiera umiejętności samodzielnego rozwiązywania podobnych zadań. Celem autora zbioru zadań było stworzenie publikacji umożliwiającej przygotowanie się ucznia do kontynuowania nauki na kierunkach ścisłych ? przyrodniczych i technicznych uniwersytetów i politechnik.

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka 2 Liceum Zbiór zadań Zakres rozszerzony przygotowało wydawnictwo Operon. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Fizyka. Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka 2 Liceum Zbiór zadań Zakres rozszerzony jest częścią serii Odkrywamy na nowo.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka 2 Liceum Zbiór zadań Zakres rozszerzony

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 12 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Duży i Bardzo Mały Dino Flinston

ilość recenzji:36157

brak oceny 3-10-2018 13:20

Wszystkie prace tego Autora są rewelacją! Poczynając od publikacji w MDK w latach 80. XX w. Pozdrawiam Autora z mojego trójkącika, jeśli mnie jeszcze pamięta. Dino Flinston z III LO.

Czy recenzja była pomocna?