Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka Liceum Zbiór zadań 1 Zakres rozszerzony - Ewa Przysiecka Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka Liceum Zbiór zadań 1 Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka Liceum Zbiór zadań 1 Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Niniejszy zbiór zadań przeznaczony jest do kształcenia fizyki w szkole ponadgimnazjalnej na poziomie rozszerzonym. Uniwersalny charakter tego zbioru pozwala z niego korzystać niezależnie od wybranego przez nauczyciela podręcznika i programu nauczania. Zbiór zawiera 398 zadań i pytań. Został podzielony na 7 działów omawiających kolejne bloki zagadnień podstawy programowej.Są to: `Wiadomości wstępne`, `Kinematyka ruchu postępowego`, `Dynamika`, `Mechanika bryły sztywnej`,`Ruch drgający i fale mechaniczne`, `Grawitacja` oraz `Termodynamika`. Struktura działów jest powtarzalna. Każdy dział rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia do tematu wraz z przypomnieniem wszystkich podstawowych wzorów, po nich są zadania, a na końcu rozwiązania. Do zbioru dodano dodatkowy krótki podrozdział: `Jak rozwiązywać zadania z fizyki?`, zawierający ogólne porady dotyczące rozwiązywania zadań.

Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka Liceum Zbiór zadań 1 Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo Operon. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Fizyka. Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka Liceum Zbiór zadań 1 Zakres rozszerzony jest częścią serii Ciekawi świata.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Fizyka Liceum Zbiór zadań 1 Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 13 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: