Ciekawi świata. Matematyka 1. szkoły ponadgimnazjalne Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony - Henryk Pawłowski Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata. Matematyka 1. szkoły ponadgimnazjalne Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Ciekawi świata. Matematyka 1. szkoły ponadgimnazjalne Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik przeznaczony dla uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Książka zawiera treści zgodne z nowa podstawą programową, urozmaicona licznymi przykładami i zadaniami do samodzielnego rozwiązania, do których odpowiedzi i wskazówki znajdują się na końcu podręcznika. Celem autora było zachęcenie do pogłębiania wiedzy przez ucznia, dlatego też w książce można znaleźć odpowiednio oznaczone przykłady, wykraczające nieco poza podstawę programową, rozwiązanie w przystępny dla każdego ucznia sposób.

Ciekawi świata. Matematyka 1. szkoły ponadgimnazjalne Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Matematyka. Ciekawi świata. Matematyka 1. szkoły ponadgimnazjalne Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony jest częścią serii Ciekawi świata.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Ciekawi świata. Matematyka 1. szkoły ponadgimnazjalne Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 7 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: