Ciekawi świata 2. Informatyka Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne - Ewa Mikołajewicz Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata 2. Informatyka Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne

po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Ciekawi świata 2. Informatyka Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

W drugim tomie podręcznika do informatyki z serii Ciekawi świata dla szkół ponadgimnazjalnych pojawiają się treści dotyczące podstaw programowania oraz wprowadzenie do baz danych. Omówiono w nim także dynamiczne struktury danych. Wszystkie przykłady przedstawiono w języku Pascal (kompilator FreePascal). W końcowej części książki umieszczono zestaw dodatkowych zadań. Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Ciekawi świata 2. Informatyka Podręcznik Zakres rozszerzony szkoły ponadgimnazjalne, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum
4.7/5 ( 13 ocen )
  5
  11
  4
  1
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Były nauczyciel

 • 6-07-2014
 • 13:00

Nareszcie książka napisana przez informatyka z talentem pedagogicznym. Pełny profesjonalizm.

Czy recenzja była pomocna?