Ciekawi świata 2. Fizyka. Część 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony - Grzegorz Kornaś Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata 2. Fizyka. Część 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Ciekawi świata 2. Fizyka. Część 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik w pełni realizuje treści podstawy programowej. Podzielony jest on na dwie części. Ma niezwykle klarowną i uporządkowaną budowę. W każdym rozdziale jest dużo przykładów praktycznych zastosowań omawianych zagadnień w nauce i technice oraz związane z nimi ciekawostki. Omawiane zagadnienia zostały przedstawione w możliwie najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób, zilustrowane rysunkami, zdjęciami i wykresami. W podręczniku zostały umieszczone przykłady zadań z rozwiązaniami krok po kroku. Śledząc przedstawiony w nich tok rozumowania, uczniowie mogą samodzielnie rozwiązywać podobne zadania które znajdują się na końcu każdego rozdziału. Zadania typu maturalnego zawierają wyniki, co pozwala na weryfikację poprawności rozwiązania.

Ciekawi świata 2. Fizyka. Część 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Fizyka. Ciekawi świata 2. Fizyka. Część 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony jest częścią serii Ciekawi świata. Numer dopuszczenia podręcznika to: 593/2/2013/2016.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ciekawi świata 2. Fizyka. Część 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.