Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony - Piotr Kosztołowicz, Dorota Kosztołowicz PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zbiór zadań przedmaturalnych obejmuje wszystkie treści nauczania dotyczące chemii organicznej, przedstawione w obecnie obowiązującej podstawie programowej MEN, a w szczególności zawarte w module podręcznika do liceów i techników w zakresie rozszerzonym pt. `Chemia. Związki organiczne`.

Ułatwi uczniom skuteczne i efektywne przygotowanie się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym, która będzie przeprowadzona w roku 2015 i w latach następnych.

Zawiera zadania typu maturalnego, czyli takie, jakie będą zawarte w arkuszach maturalnych - zarówno pod względem rodzaju, jak i formy. Przy każdym zadaniu podano maksymalną liczbę punktów za jego rozwiązanie, a w końcowej części zbioru przedstawiono prawidłowe odpowiedzi, sposoby rozwiązania trudniejszych zadań i zasady przydzielania punktów. Zadania są zgodne z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zawartymi w `Informatorze o egzaminie maturalnym z chemii od roku szkolnego 2014/2015`.

Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia Związki organiczne Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.6/5 ( 24 ocen )
 • 5
  21
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.