Chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zeszyt 11. Poziom rozszerzony: Etery, aldehydy i ketony - Michał Fau Medyk - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zeszyt 11. Poziom rozszerzony: Etery, aldehydy i ketony (miękka)

Matura. Nowa podstawa programowa

podręcznik

  • Wydawnictwo Medyk
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zeszyt 11. Poziom rozszerzony: Etery, aldehydy i ketony, Matura. Nowa podstawa programowa - opis produktu:

Zbiór zadań jest zgodny z wymogami określonymi w nowej podstawie programowej kształcenia ogólnego dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i pięcioletniego technikum, przeznaczony jest dla uczniów liceum i technikum, których interesują nauki przyrodnicze. Zbiór ten dedykowany jest również kandydatom na studia medyczne, którzy muszą uzyskać bardzo wysokie wyniki z egzaminów maturalnych, w tym z chemii. Opracowany Chemia zbiór zadań ma charakter uniwersalny, jest kompatybilny ze wszystkimi podręcznikami do chemii w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Zadania w każdym rozdziale ułożone są tematycznie z zachowaniem rosnącego stopnia trudności. W związku z tym, że chemia jest przedmiotem eksperymentalnym, duży nacisk w prezentowanym zbiorze położony jest na umiejętności związane z projektowaniem i przeprowadzaniem doświadczeń chemicznych. Systematyczne korzystanie z prezentowanego zbioru stanowi istotną pomoc w utrwaleniu i uporządkowaniu wiadomości, umożliwia solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii.

Chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zeszyt 11. Poziom rozszerzony: Etery, aldehydy i ketony Matura. Nowa podstawa programowa, przygotowało wydawnictwo Medyk. Produkt dedykowany do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia. Chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zeszyt 11. Poziom rozszerzony: Etery, aldehydy i ketony zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zeszyt 11. Poziom rozszerzony: Etery, aldehydy i ketony, Matura. Nowa podstawa programowa

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.