Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej - Teresa Kulawik, Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej

(reforma 2017)

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Seria `Chemia Nowej Ery` dla szkoły podstawowej rozwija zainteresowanie przedmiotem. Częste odwołania do życia codziennego ukazują chemię jako naukę praktyczną i nowoczesną.

- Jest pomocny w utrwalaniu wiedzy i kształceniu umiejętności z lekcji na lekcję dzięki różnorodnym zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
- Skutecznie wspiera opanowanie wielu sposobów rozwiązywania zadań, zarówno obliczeniowych, jak i problemowych, dzięki przykładom opisanym krok po kroku.
- Doskonale sprawdza się podczas powtarzania wiadomości przed egzaminem ósmoklasisty dzięki nowemu elementowi Słownik chemiczny, który zawiera ważne pojęcia uporządkowane alfabetycznie.
- Krok po kroku kształci umiejętność opisu doświadczeń chemicznych dzięki nowemu elementowi Opisywanie doświadczeń chemicznych, a dzięki testom umożliwia weryfikację poziomu opanowania tej umiejętności.
- Oswaja uczniów z wymaganiami egzaminacyjnymi dzięki nowemu testowi Jak na egzaminie z przekrojowymi zadaniami z klas 7 i 8.
- Umożliwia kształcenie umiejętności wykraczających poza wymagania podstawy programowejdzięki zadaniom i treściom zamieszczonym w dziale Przygotowanie do konkursów chemicznych.
- Zapewnia uczniom dostęp do animacji i filmów na stronie docwiczenia.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowało wydawnictwo NOWA ERA. Produkt dedykowany do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Chemia.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: szkoła podstawowa,  klasa 7,  chemia,  zbiór zadań,  klasa 8,  chemia
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Wymiary: 170x240

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej, (reforma 2017)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: