Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej - Teresa Kulawik, Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Seria `Chemia Nowej Ery` dla szkoły podstawowej rozwija zainteresowanie przedmiotem. Częste odwołania do życia codziennego ukazują chemię jako naukę praktyczną i nowoczesną.

- Jest pomocny w utrwalaniu wiedzy i kształceniu umiejętności z lekcji na lekcję dzięki różnorodnym zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
- Skutecznie wspiera opanowanie wielu sposobów rozwiązywania zadań, zarówno obliczeniowych, jak i problemowych, dzięki przykładom opisanym krok po kroku.
- Doskonale sprawdza się podczas powtarzania wiadomości przed egzaminem ósmoklasisty dzięki nowemu elementowi Słownik chemiczny, który zawiera ważne pojęcia uporządkowane alfabetycznie.
- Krok po kroku kształci umiejętność opisu doświadczeń chemicznych dzięki nowemu elementowi Opisywanie doświadczeń chemicznych, a dzięki testom umożliwia weryfikację poziomu opanowania tej umiejętności.
- Oswaja uczniów z wymaganiami egzaminacyjnymi dzięki nowemu testowi Jak na egzaminie z przekrojowymi zadaniami z klas 7 i 8.
- Umożliwia kształcenie umiejętności wykraczających poza wymagania podstawy programowejdzięki zadaniom i treściom zamieszczonym w dziale Przygotowanie do konkursów chemicznych.
- Zapewnia uczniom dostęp do animacji i filmów na stronie docwiczenia.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowało wydawnictwo NOWA ERA. Produkt dedykowany do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Chemia.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej, (reforma 2017)

5/5 ( 1 ocena )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.