Chemia w pytaniach i odpowiedziach dla uczniów szkół średnich - Jacek Lubczak Fosze Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia w pytaniach i odpowiedziach dla uczniów szkół średnich

podręcznik

Chemia w pytaniach i odpowiedziach dla uczniów szkół średnich - opis produktu:

Książka stanowi zbiór pytań i zadań z chemii wraz z odpowiedziami, obejmujący kompleksowo szeroki zakres zagadnień z chemii poznawanych w szkole średniej. Podzielona została na trzy tradycyjne działy chemię ogólną, nieorganiczną i organiczną. Zawiera ona zarówno pytania proste, dla przypomnienia sobie podstawowych definicji i pojęć, jak i bardziej złożone, wymagające pełniejszej interpretacji zjawisk.
Ma ona na celu ułatwić Czytelnikowi samodzielne powtarzanie wiadomości z chemii. Adresowana jest do uczniów szkół średnich pragnących na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę w zakresie wybranych zagadnień z chemii. Może ona również stanowić cenną pomoc dla kandydatów wybierających się na studia medyczne, bądź na inne uczelnie, a także dla studentów wydziałów niechemicznych studiujących chemię w ograniczonym zakresie.

Niniejsze opracowanie składa się z dwóch części obejmujących PYTANIA i ODPOWIEDZI. Część druga zawiera ponadto komentarze, bliższe wyjaśnienia, a często także krótkie podstawy teoretyczne dobrane w zależności od stopnia trudności danego zagadnienia i jego udziału w materiale realizowanym w szkole średniej.

Książka może być bardzo pomocna przy zdalnym nauczaniu.

Chemia w pytaniach i odpowiedziach dla uczniów szkół średnich pochodzi z wydawnictwa Fosze Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. Chemia w pytaniach i odpowiedziach dla uczniów szkół średnich jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia w pytaniach i odpowiedziach dla uczniów szkół średnich

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.