Chemia na co dzień. Chemia Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy - Krzysztof M. Pazdro, Rafał Szmigielski PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia na co dzień. Chemia Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Chemia na co dzień. Chemia Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Dostosowany do wieloletniego użytku - wykaz MEN 2015.

Podręcznik ten jest przeznaczony dla uczniów liceów ogólnokształcących i profilowanych, techników oraz szkół zawodowych.

Autorzy zmierzyli się w tej książce z nieprzychylnym nastawieniem i przekonaniem, że chemia i energetyka jądrowa trują ludzi oraz powodują degradację środowiska naturalnego. Wykazali, że warto wyzbyć się nieuzasadnionej ,,chemiofobii`, wszak wiele produktów chemicznych, np. mydła i leki, bardzo poprawia jakość naszego życia, a zjawiska i procesy, z którymi stykamy się na co dzień, polegają na przemianach chemicznych.

Tekst główny podręcznika, obejmujący wszystkie treści z najnowszej podstawy programowej, jest rozszerzony o ciekawostki i dodatkowe informacje o praktycznych zastosowaniach chemii w życiu codziennym. Na końcu każdego paragrafu Autorzy umieścili zestaw pytań i zadań ułatwiających przyswojenie materiału.

Do nauczania w zakresie podstawowym polecamy:
o program nauczania
o podręcznik
o poradnik dla nauczycieli.

Dla nauczycieli są dostępne, skorelowane z podręcznikiem: scenariusze lekcji, sprawdziany, prace klasowe, testy...

Chemia na co dzień. Chemia Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 371/2011.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Chemia na co dzień. Chemia Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 27 ocen )
 • 5
  20
 • 4
  5
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: