Chemia LO Próbne arkusze maturalne z.5 ZR - Kamil Kaznowski PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia LO Próbne arkusze maturalne z.5 ZR

podręcznik

Chemia LO Próbne arkusze maturalne z.5 ZR - opis produktu:

Jest to piaty zestaw pięciu próbnych arkuszy maturalnych z chemii na poziomie rozszerzonym, opracowanych zgodnie z wytycznymi i wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, które są zawarte w Informatorze o egzaminie maturalnym z chemii od roku szkolnego 2014/2015. Arkusze obejmują łącznie wszystkie treści nauczania z obowiązującej podstawy programowej. Rozwiązywanie zadań zawartych w arkuszach próbnych pozwoli: przypomnieć i utrwalić najważniejsze zagadnienia objęte podstawą programową, nabyć umiejętności łączenia i wykorzystywania wiedzy z różnych działów chemii, nauczyć się planowania czasu przeznaczonego na rozwiązanie całego arkusza przećwiczyć zapisywanie pełnych rozwiązań w miejscu na to przeznaczonym. Wszystkie zadania mają określoną ilość punktów do zdobycia. Przy każdym zadaniu podano również numer wymagań ogólnych (I, II lub III) i wymagań szczegółowych, określonych w podstawie programowej, które są ilustrowane przez dane zadanie (P z zakresu podstawowego, R z zakresu rozszerzonego). Na końcu zbioru są podane odpowiedzi do wszystkich zadań.
Rok wydania: 2019

Chemia LO Próbne arkusze maturalne z.5 ZR pochodzą z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna.
S
Szczegóły
 • Dział: Podręczniki szkolne
 • Wydawnictwo: PAZDRO Oficyna Edukacyjna
 • Oprawa: miękka
 • Wymiary: 205x292
 • Ilość stron: 112
 • ISBN: 9788375941920

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia LO Próbne arkusze maturalne z.5 ZR

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.